Přeskočit na navigaci

Nabídka produktů společnosti CEMEX

CEMEX představuje moderní stavební materiály, které přinášejí mnoho praktických výhod - snadnější a přesnější provádění stavebních prací a jejich zrychlení, zlepšení konečných vlastností konstrukcí, snížení potřebného množství řemeslníků a s tím spojených nákladů. Použití těchto materiálů je navíc často šetrnější k životnímu prostředí a přispívá k výraznému zlepšení podmínek na stavbě.

Klikněte na níže uvedené kategorie a dozvíte se vše o vlastnostech, použití a výhodách jednotlivých typů produktů. Více informací se také dozvíte na stránkách www.cemex.cz a www.elegohouse.cz.

Anhylevel

AnhyLevel je litý podlahový potěr na bázi síranu vápenatého, jenž se vyznačuje snadnou zpracovatelností, rychlou pokládkou a vysokou finální pevnosti. Umožňuje vytvoření dokonalé rovné podlahové plochy pod finální nášlapné vrstvy. Anhydritové podlahy AnhyLevel jsou ideálním řešením pro maximální efektivitu systémů podlahových topení.


Cemlevel

CemLevel je speciálně modifikovaný cementový potěr,  který je specifický vysokou tekutostí a zároveň minimálním smršťováním při zrání a schnutí. Cementový samonivelační potěr CemLevel je vhodný pro místa, kde není možné použít potěrů AnhyLevel a AlfaLevel např. z důvodu trvalé vlhkého prostředí.


Poroflow

Poroflow je litá izolační směs  na bázi cementové pěny s případně  doplněným doplněním polystyrénu. Umožňuje snadné a rychle provedení tepelné izolace a vyrovnání jakéhokoliv podkladu bez ohledu na velikost a rozsah nerovností nebo výskytů instalačních rozvodů. Díky své tekutosti a přizpůsobivosti je snadné nastavení potřebné nivelety a vytvoření spolehlivého, kompaktního podkladu.


Granisol

GraniSol je speciální systém provádění dekorativních betonových ploch s vymývaným povrchem. Unikátní technologie řízené hloubky vymytí povrchu umožňuje realizaci velkých celků přímo v místě stavby. Široké spektrum barev, vzhledů i hloubek vymytí umožňuje citlivé a estetické zakomponování betonové plochy do okolního prostředí.


Readymalt

Readymalt  je hotová cementová zdící malta se zpracovatelností až 36 hodin, určená k přímému zpracování na stavbě. Použití transportních malt je moderním řešením výstavby s omezenou skladovací a výrobní plochou, nebo nedostatečným zdrojem energií pro lokální výrobu. Readymalt přináší efektivní a čisté zdění na vaše stavby.


Compacton

Compacton je řada lehce zhutnitelných a samozhutnitelných betonů přinášející moderní a spolehlivý způsob betonáže. Betony řady Compacton působením své vlastní váhy vyplní jakýkoliv tvar bednění, dostatečně obalí armaturu a zbaví se vzduchových pórů bez nutnosti strojního vibrování. Realizace plošných konstrukcí je tak rychlá a přesná.


Elegohouse

Systém Elegohouse je unikátní řešení pro realizace stropních konstrukcí a základových desek, kdy je zároveň kombinována vysoká únosnost, lehkost i tepelná izolace v jedné konstrukci. Elegohouse umožňuje v extrémně krátkém čase realizovat konstrukci s vlastnostmi, které jiným systémům chybí.


Duramo

Duramo jsou suché vsypové směsi určené vytvoření vysoce odolného povrchu na betonových podlahách (realizace tzv. pancéřové podlahy). Podlahy opatřené vsypy Duramo omezují sprašnost betonových povrchu, mají vysokou odolnost vůči obrusu i mechanickému poškození a zároveň usnadňují čistění a údržbu.