Přeskočit na navigaci

Aktuality a zajímavosti

Další aktuality naleznete také na stránkách společnosti CEMEX.


Beton v Architektuře letos v Ostravě

Beton v architektuře

Letošní druhý ročník festivalu Beton v Architektuře s hlavním tématem Betonové stavby s vazbou na industriální dědictví se uskuteční od 23. do 26. března 2013 v severomoravské metropoli Ostravě, v prostředí Vysoké školy Báňské – Technické univerzity a areálu Dolní Vítkovice. Číst více.

Stadion pro EURO 2012 byl postaven s použitím stavebních materiálů CEMEX

Stadion pro EURO 2012

Společnost CEMEX v Polsku dodala stavební materiály pro mnoho klíčových infrastrukturních investic spojených s pořádáním šampionátu EURO 2012TM. Jednou z nich je také stadion PGE Arena v Gdaňsku. Číst více.

Základové a stropní konstrukce Elegohouse

Základová deska

CEMEX představuje jedinečné řešení realizace základových konstrukcí a stropů. Jedná se o lehké a přesto velmi únosné konstrukce s integrovanou tepelnou izolací. Číst více.

CEMEX otevírá novou betonárnu v Lysé nad Labem

Betonárna Lysá nad Labem

Betonárna s výkonem 40 m3/hod. se nachází v areálu Dywidag Prefa. Zákazníkům nabídne výrobu transportbetonu, zavlhlých betonových směsí, cementových mazanin a pěn, polystyrenbetonu, lehce zhutnitelných betonů Compacton, dekorativních vymývaných betonů GraniSol a zdících malt Readymalt. Vybavení betonárny zahrnuje čtyři kóje pro skládku kameniva, automatický přihrnovač a talířovou míchačku RTM 1500. Čtěte více.

ArchForPeople 2011

Arch for People 2011

Architektonický festival se uskuteční během 6. – 15. září v Praze. Hlavní téma festivalu – používání betonu v architektuře – další bohatý program. CEMEX se stal generálním partnerem nového festivalu architektury, jehož vrcholem je mezinárodní konference a studentská soutěž CEMEX Betonový dům. Čtěte více.

Anhydritový potěr s nejlepší tepelnou vodivostí na trhu

Řez anhydrit

Díky inovacím dosahuje anhydritový potěr AnhyLevel hodnoty součinitele tepelné vodivosti 1,8 W/m.K, což je v současnosti nejvyšší hodnota z běžně dostupných potěrových materiálů na českém trhu. Čtěte více

Blíže zákazníkům v jižních Čechách

Betonárna Týn nad Vltavou

CEMEX se rozrostl o další moderní betonárnu v Týnu nad Vltavou. Reaguje tak na poptávku a snaží se být zákazníkům co nejblíže. Na místě původní betonárny, která byla kompletně demontována, vyrostla nová s moderní technologií, která splňuje všechny bezpečnostní a ekologické parametry. Čtěte více.

Betonárna Slaný – nový člen týmu CEMEX

Betonárna Slaný

Betonárna Slaný, dříve Logea beton, se rozkládá na ploše cca dvou hektarů a v portfoliu jejích produktů nabízí výrobu transportbetonu, zavlhlých betonových směsí, a také výrobu anhydritových a cementových tekutých směsí pro lité podlahy se samonivelačním účinkem do podlahových konstrukcí všech typů. Betonárna Slaný spadá pod cluster Praha. Čtěte více.

Veletrh Dům a zahrada Liberec

Veletrh Dům a zahrada Liberec

Společnost CEMEX Vás zve na VII. ročník prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada konaném na  Libereckém výstavišti dne 19. - 22. 5. 2011 (čt-so 9:00-18:00 hod., ne 9:00-16:00 hod.). Čtěte více.

Odborné dny u CEMEXu

Odborné dny u CEMEXu

Také v roce 2011 probíhají v celé České republice série odborných dnů, na kterých bychom rádi předali svým zákazníkům a zájemcům z řad odborné veřejnosti informace o moderních stavebních materiálech a technologiích v naší nabídce. Na odborných dnech u CEMEXu je možné zhlédnout nejen  zajímavé přednášky specialistů společnosti CEMEX i dalších odborníků z oblasti stavebnictví, ale také unikátní praktické ukázky aplikací speciálních materiálů naší společnosti. Samozřejmostí těchto odborných dnů je také možno si prohlédnout provoz, mechanizaci a výrobu na betonárnách společnosti CEMEX. Čtěte více.

First Previous 1 2 3 Next Last