Přeskočit na navigaci

Aktuality a zajímavosti 2011

ArchForPeople 2011

Arch for People 2011

Architektonický festival se uskuteční během 6. – 15. září v Praze. Hlavní téma festivalu – používání betonu v architektuře – další bohatý program. CEMEX se stal generálním partnerem nového festivalu architektury, jehož vrcholem je mezinárodní konference a studentská soutěž CEMEX Betonový dům. Čtěte více.

Anhydritový potěr s nejlepší tepelnou vodivostí na trhu

Řez anhydrit

Díky inovacím dosahuje anhydritový potěr AnhyLevel hodnoty součinitele tepelné vodivosti 1,8 W/m.K, což je v současnosti nejvyšší hodnota z běžně dostupných potěrových materiálů na českém trhu. Čtěte více

Blíže zákazníkům v jižních Čechách

Betonárna Týn nad Vltavou

CEMEX se rozrostl o další moderní betonárnu v Týnu nad Vltavou. Reaguje tak na poptávku a snaží se být zákazníkům co nejblíže. Na místě původní betonárny, která byla kompletně demontována, vyrostla nová s moderní technologií, která splňuje všechny bezpečnostní a ekologické parametry. Čtěte více.

Betonárna Slaný – nový člen týmu CEMEX

Betonárna Slaný

Betonárna Slaný, dříve Logea beton, se rozkládá na ploše cca dvou hektarů a v portfoliu jejích produktů nabízí výrobu transportbetonu, zavlhlých betonových směsí, a také výrobu anhydritových a cementových tekutých směsí pro lité podlahy se samonivelačním účinkem do podlahových konstrukcí všech typů. Betonárna Slaný spadá pod cluster Praha. Čtěte více.

Veletrh Dům a zahrada Liberec

Veletrh Dům a zahrada Liberec

Společnost CEMEX Vás zve na VII. ročník prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada konaném na  Libereckém výstavišti dne 19. - 22. 5. 2011 (čt-so 9:00-18:00 hod., ne 9:00-16:00 hod.). Čtěte více.

Odborné dny u CEMEXu

Odborné dny u CEMEXu

Také v roce 2011 probíhají v celé České republice série odborných dnů, na kterých bychom rádi předali svým zákazníkům a zájemcům z řad odborné veřejnosti informace o moderních stavebních materiálech a technologiích v naší nabídce. Na odborných dnech u CEMEXu je možné zhlédnout nejen  zajímavé přednášky specialistů společnosti CEMEX i dalších odborníků z oblasti stavebnictví, ale také unikátní praktické ukázky aplikací speciálních materiálů naší společnosti. Samozřejmostí těchto odborných dnů je také možno si prohlédnout provoz, mechanizaci a výrobu na betonárnách společnosti CEMEX. Čtěte více.

Stavební veletrh IBF Brno

Stavební veletrh IBF Brno

CEMEX prezentoval své speciální produkty na největším stavebním veletrhu ve střední a východní Evropě, který se konal od 12. do 16. dubna na Výstavišti Brno. Čtěte více.

Školení na míru

Školení na míru

Máte zájem o novinky z oblasti moderních stavebních technologií? Chcete rozumět problematice betonů a jiných speciálních materiálů? Se zvyšujícími se nároky na stavby se zvyšují i nároky na stavební materiály a pracovníky, proto neváhejte a využijte nabídku bezplatných školení. Čtěte více.

CEMLEVEL produkt roku 2010

Cemlevel - výrobek roku

Tento týden byly oznámeny výsledky soutěže Stavební výrobek roku - technologie roku 2010. CEMEX byl oceněn čestným uznáním za svůj cementový podlahový potěr CemLevel. Odborná porota ocenila inovaci tradičního materiálu a jeho nový přínos, tj. velmi snadnou zpracovatelnost a s ní spojenou eliminaci vzniku poruch. Čtěte více.

CEMEX dodává beton těm nejvyšším stavbám

Materiál pro nejvyšší stavby

Společnost CEMEX oznámila, že je jedním z hlavních dodavatelů betonu pro projekt Gaoyin 117 v čínském Tianjinu, který bude po dokončení jednou z nejvyšších budov Asie. Dosud společnost dodala 95.000 m3 betonu na podzemní inženýrské sítě projektu. Číst více.

First Previous 1 2 Next Last