Přeskočit na navigaci

Aktuality a zajímavosti 2010

Granisol - dekorativní betonové plochy

Vymývané betonové plochy Granisol

CEMEX představuje inovativní řešení, kterým lze spolehlivě, efektivně a esteticky realizovat venkovní plochy bez nutnosti náročné a nákladné přípravy podkladu. Jedná se o systém provádění dekorativních vymývaných betonových ploch. Čtěte více.

COMPACTON - novinka v produktové nabídce

Compacton - novinka v produktové nabídce

Společnost CEMEX rozšiřuje skupinu speciálních produktů o řadu COMPACTON.  COMPACTON jsou lehce zhutnitelné betony (SDC) a samozhutnitelné betony (SCC) s mimořádně snadnou zpracovatelností.

Čtěte více

Novinky v produktové nabídce společnosti CEMEX

Produktová nabídka

Cílem společnosti CEMEX  je poskytovat zákazníkům co nejširší nabídku služeb a produktů umožňujících maximálně efektivní a spolehlivou realizaci. Čtěte více.

Výstava stavebních materiálů na ČVUT Praha

Výstava ČVUT

III. ročník specializované výstavy pro studenty, projektanty a odbornou veřejnost.

Vážení obchodní přátelé, stavitelé, projektanti, investoři i studenti, dovolujeme si Vás pozvat na Výstavu stavebních materiálů, která se uskuteční na ČVUT v Praze ve dnech 4. a 5. října. Čtěte více.

CEMEX – podkladní materiály nové generace

Podkladní materiály nové generace

Omezení stavby při provádění pomocí deskových izolačních materiálů, vysoká pracnost, ale také značné riziko poruch v důsledku nesprávné pokládky dalo podnět k vývoji nové technologie - litých izolačně vyrovnávacích směsí POROFLOW. Čtěte více

CEMEX - komplexní řešení pro podlahy

Komplexní řešení podlah

Podlahy patří v rámci stavby k nejvíce problematickým konstrukcím. Častý důvod závad je nevhodná příprava podkladu pro pokládku finálních nášlapných vrstev. CEMEX patří mezi významné dodavatele stavebních systémů také v oblasti podlah. Našim cílem je nejen dodávat kvalitní produkty, ale také předávat zkušenosti a informace o nových možnostech a trendech v tomto oboru. Čtěte více